Darmowe Domeny
free domeny
Darmowe Konta
free konta

katalog

free liczniki
wtorek , 22 maja 2018    Emila, Neleny, Romy


 
 


SZUKAJ: pokaż po wyników

Dla Ciebie
 
 
 

 


Mikropłatności

 • Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych i dużych przedsiębiorstw jak i do osób indywidualnych.
 • Mikropłatności to bardzo wygodny sposób płatności za usługi internetowe, doradcze i informacyjne jak również róznego rodzaju teległosowania czy quizy. Jeżeli macie Państwo zamiar stworzyć serwis lub juz posiadacie taki który z założenia miałby być serwisem płatnym to nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem.
 • Mikropłatności to różne formy platności internetowych. W skład mikropłatnośći wchodzą rózne formy płatności elektronicznych - takich jak: sms, karty płatnicze, przelewy bankowe, telekody. Bez konieczności podpisywania licznych umów z bankami, operatorami telefonicznymi możecie Państwo od zaraz uzywać tych wszystkich form płatności u siebie w serwisach. Istnieje również możliwość korzystania za naszym pośrednictwem tylko z jednej wybranej formy płatności.

  Co oferujemy w ramach współpracy z nami:

  • profesjonalizm - wieloletnie doświadczenie w obsłudze transakcji internetowych, wieloletnia współpraca z instytucjami bankowymi i operatorami telefonicznymi, doświadczeny zespół ludzi, bezpłatna pomoc.
  • bezpieczeństwo - najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa, monitoring płatności, bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników.
  • interaktywność - klient otrzymuje statystyki on-line za pomocą których jest w stanie zarządzać swoimi płatnościami tak żeby były one jak najbardziej wydajne i przynosiły największe zyski.
  • elastyczność - jesteśmy w stanie stworzyć na życznie klienta dowolny system płatności zarówno w intenecie jak i konwencjonalnych środkach przekazu.

  W celu uzyskania szczegółowej oferty uprzejmie prosimy o kontakt z nami:

  tel: +48 32 7641821
  gsm: +48 501 589948
  e-mail: info@of.pl
Inne
Popularne Domeny
1.yanek.of.pl
2.kaczydolek.of.pl
3.elegancja.of.pl
4.nur.of.pl
5.salamon.of.pl
6.slawextrans.of.pl
7.casp.of.pl
8.autofolie.of.pl
9.saie.of.pl
10.lotpzhgp.of.pl
Najnowsze Domeny
1.lgdesign.of.pl
2.pradniczanka2011.of.pl
3.remontylodz.of.pl
4.szafy.of.pl
5.tekstydamiana.of.pl
6.wolyn.of.pl
7.drago.of.pl
8.siedleckiwideo.of.pl
9.versus.of.pl
10.piotrkozielski.of.pl
 
 
OF.PL SP. Z O.O.   1999,2010   Poland   41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Rejtana 20   tel: +48 32 764 18 00   fax: +48 32 764 18 01
e-mail: info@of.pl   abuse: abuse@of.pl   looking glass   gt: 0.02060
Seriale24.TV : F4U.pl : Fantasy.pl : Wiocha.pl : Hopaj.pl : Kawusia.pl